Şubat 23, 2020

Hakkımızda

MCT MAKİNA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

MCT Makine 2013 yılında Bursa’da kurulmuştur.Şirket kurucularımızın 12 yıllık mühendislik ve ithalat-ihracat danışmanlığı hizmetlerinin iştiraki ile ortaya çıkmıştır.MCT Makine, kesici ve tutucu takım satışı, talaşlı imalat, enerji, mühendislik ve teknik danışmanlık konularında faaliyet göstermektedir.

Danışmanlığını ve teknik tedarikçiliğini yapmakta olduğumuz müşterilerimize karşı hizmet felsefemiz; yüksek verimlilik ve faydalı, kaliteli, güvenli ve ekonomik tedarik akışı sağlamaktır.Ürün ve hizmet gamına her geçen gün yeni ve inovatif kalemleri ekleyen genç ekibimiz, dinamizmini çözüm ortakları ve müşterileri ile “kazan kazan” mantığı ile paylaşmakta ve iş ortakları ile beraber büyümektedir.

Takım Ölçme Cihazı ve Makinasının her modelinde çift kızak kullanılır. Gövde bu kızakları üzerinde hareket etmektedir. Çift kızak sistemi tek Speronide kullanılmaktadır.

 

MİSYONUMUZ

Takım Ölçme Cihazı olarak firmamızın varlık sebebi; müşterilerimiz için ulusal ve uluslar arası kaynakları optimum seviyede kullanarak, ülkemizin ekonomik gelişimine faydalı olacak katma değer yaratmaktır.

VİZYONUMUZ

Takım Ölçme Cihazı olarak ; tedarikçileri, çalışanları, müşterileri ve yönetimiyle koordineli olarak çalışarak, ahlaki ticaret , çevresel duyarlılık, sürekli iyileşme ve toplam kalite ilkelerine bağlı kalarak kesici ve tutucu takımlar konusunda ülkemizin en iyi firması olmayı hedeflemektedir.